Nasi partnerzy

stars.space
tiktok

TikTok to mobilna aplikacja internetowa umożliwiająca wysyłanie bardzo krótkich materiałów wideo

tiktok

Statystyczny użytkownik TikTok spędza na platformie więcej niż na YouTube

tiktok

TikTok jest najczęściej pobieraną aplikacją mobilną na świecie. Obecnie ponad 2 miliardy pobrań

tiktok

TikTok w sierpniu br odwiedziło w Polsce 10,37 mln internautów, zapewniając 31,23 proc. w rynku platform społecznościowych

Dlaczego TikTok?

Tik Tok odniósł olbrzymi sukces na rynku mediów społecznościowych i jest obecnie najszybciej rozwijającą się platformą. Aplikację pobrało już ponad 3 miliardy użytkowników.

Tworzymy produkty, które są odpowiedzią na potrzeby naszych odbiorców – pokolenia Z. Są to osoby, które większość swojego czasu spędzają w Internecie. Tik Tok jest miejscem, które pozwala nam do nich dotrzeć.

TikTok liderem przyciągania uwagi

Tik-Tok oferuje 2x wyższą efektywność sprzedażową vs. Inne media

2x
wyższa efektywność

Czas per sesja w aplikacji (min.)

TikTok 8,16
YouTube 6,40
Facebook 3,46
Instagram 2,24
Twitter 2,00
Snapchat 1,15
stars space

Najnowsze technologie

Opinie influencerów pomagają konsumentom podejmować decyzje zakupowe, a blisko połowa z nich jest gotowa zapłacić więcej za rekomendowany produkt

Rośnie rola edukacyjna mediów społecznościowych, a generacja Z szczególnie docenia ją dużo bardziej niż starsze pokolenia. Dla firm oznacza to, że serwisy społecznościowe to również miejsce, w którym znacznie częściej powinny komunikować nie tylko informacje związane z produktem, ale też treści edukacyjne czy społeczne.

Rossmann

ROSSMANN to jedna z największych sieci drogeryjnych w Europie. Funkcjonuje w Polsce, Niemczech, Czechach, Albanii, Turcji i na Węgrzech. Sieć drogerii Rossmann to dynamiczny rozwój, jasno określone wartości i nowoczesność. To misja i codzienna troska o dobro klientów, wychodzenie naprzeciw ich potrzebom i otwartą komunikację.

Rossmann to jedyna drogeria, dzięki której stacjonarnie możecie przenieść się na Planetę Świadomej Pielęgnacji i sięgnąć po swój własny kawałek kosmosu, dzięki produktom Stars from The Stars.

stars space

Rekord polskiego Crowdfundingu

Spółka Stars.Space osiągnęła niezwykły sukces w emisji akcji! Osiągnęliśmy galaktyczną kwotę 4,55 miliona złotych – jest to obecnie największa zebrana kwota, dzięki equity crowdfundingowi w Polsce. Niezmiennie udoskonalamy nasz model działania, aby być w czołówce najbardziej efektywnych firm na rynku kosmetycznym. Dziękujemy za zaufanie wszystkim inwestorom!

4,5 mln

złotych

wykres