O nas

stars.space

Sięgamy gwiazd!

Dosłownie i w przenośni!

Stars.space to firma prowadząca wysokich lotów multikategorialne, globalne projekty inspirowane tematyką eksplorowania kosmosu. Pierwszym i największym z nich jest marka naturalnych kosmetyków z pyłem księżycowym, stworzona w duchu świadomej pielęgnacji, we współpracy z największymi gwiazdami internetu. Nienaganne składy, produkcja zgodna z zasadami zrównoważonego rozwoju, niezapomniane zapachy, najwyższa jakość i potwierdzona badaniami skuteczność – to najważniejsze cechy kosmetyków Stars from The Stars

Marka została stworzona jako bezpośrednia odpowiedź na potrzeby młodych konsumentek oraz trendy TikToka i socialmediów, które na bieżąco badamy i analizujemy używając do tego własnych narzędzi IT. TikTok jest obecnie najszybciej rozwijającą się platformą, w 2020 r. był jedną z najczęściej pobieranych aplikacji w swojej kategorii – mówi Maciej Zegarski, prezes Stars.Space.

stars space
stars space

Kosmetyki Stars from the Stars powstały i rozwijają się w ścisłej współpracy z partnerami. Rossmann będzie wyłącznym sprzedawcą produktów w przestrzeni offline, a półki eksperymentalnie zostaną oznaczone logiem TikToka. a sam TikTok będzie główną platformą promocji.

Projekt Stars.Space S.A. można określić mianem marki influencerskiej. Do udziału w kampanii promocyjnej, ale także procesie kreowania produktów i opakowań, zaprosiliśmy około stu polskich twórców treści skupionych wokół platformy TikTok – dodaje Marcin Pawlikowski, wiceprezes Grupy Hub.Tech i członek rady nadzorczej Stars.Space.

Struktura

Planeta Stars.Space ma zaszczyt być częścią większej galaktyki – Grupy Hub.Tech – jednego z liderów w branży biotechnologicznej. To dzięki temu firma Stars.Space może czerpać z ponad 120-letnich doświadczeń technologicznych i rozwijać je w unikalnych kierunkach, dając całej grupie perspektywy zdobycia najnowocześniejszych kanałów działalności.

stars space
stars space

Nasze zaplecze

Posiadamy własne laboratorium, centrum badawczo-rozwojowe, rozbudowane struktury informatyczne oraz biuro kreatywno-marketingowe. Profesjonalnie przygotowane zaplecze i przestrzeń kreatywna pozwala nam na efektywną współpracę, eksperymenty, a nasza codzienna praca to dynamiczny proces twórczy, który łączy naukę z nowoczesnym podejściem do marketingu, naturę z najnowocześniejszymi rozwiązaniami technologicznymi oraz kosmiczną pasję z precyzyjnymi badaniami. Nasze największe inwestycje to te dotyczące innowacji oraz rozwoju infrastruktury badawczej.

Nasz zespół

Moglibyśmy opisać się jako zespół szalonych odkrywców, którzy dzięki nieokiełznanej pasji do nauki, ludzi i wszechświata podjęli się misji ukazania tajników kosmicznej, świadomej i naturalnej pielęgnacji poprzez zaawansowany influencer marketing, wyspecjalizowane narzędzia IT i jedyny w swoim rodzaju content. Ale byłoby to tylko w połowie prawdą.

Nasz zespół technologiczny to 30 naukowców, w tym 14 z tytułem doktora. Korzystamy z doświadczenia sztabu ekspertów opracowujących nowe technologie i nadzorujących poszczególne etapy prac. Formuły i składy naszych kosmetyków składają się z najwyższej jakości surowców, przechodzą szereg testów i stworzone są z myślą o najskuteczniejszej, najbezpieczniejszej i najdelikatniejszej pielęgnacji w całym wszechświecie.

Nasz dział marketingu, kreacji i social mediów to grupa wybitnych specjalistów, których cechują cztery główne atrybuty:
ogrom doświadczenia, nieskończoność kreatywności, otwarte głowy i kosmiczne zaangażowanie. Dzięki temu możemy działać szybko, skutecznie oraz bez cienia wątpliwości, że sprostamy oczekiwaniom naszych klientów.

Rekord polskiego Crowdfundingu

Spółka Stars.Space osiągnęła niezwykły sukces w emisji akcji! Osiągnęliśmy galaktyczną kwotę 4,55 miliona złotych – jest to obecnie największa zebrana kwota, dzięki equity crowdfundingowi w Polsce. Niezmiennie udoskonalamy nasz model działania, aby być w czołówce najbardziej efektywnych firm na rynku kosmetycznym. Dziękujemy za zaufanie wszystkim inwestorom!

4,5 mln

złotych

wykres