stars.space

12.11.2021

Stars from the stars: kosmiczna akcja promocyjna w punktach sprzedaży rossmann

Od 15.11.2021 rozpocznie się akcja promocyjna na cały asortyment kosmetyków Stars from The Stars. Przez kolejne dwa tygodnie produkty do pielęgnacji i stylizacji włosów będzie można kupić min. 30% taniej, a produkty do pielęgnacji ciała – z rabatem 25%.

Oprócz obniżki cen w punktach sprzedaży sieci drogerii Rossmann pojawią się dodatkowe narzędzia komunikacji: naklejka podłogowa i etykiety przypółkowe. Materiały zostały stworzone we współpracy partnerem marki Stars from The Stars – platformą TikTok – i będą opatrzone jego logotypem oraz specjalnym kodem QR, który przeniesie klientów do konkursu z dedykowanym branded effectem na TikToku.

Akcja promocyjna potrwa do 30.11.2021r.

Rekord polskiego Crowdfundingu

Spółka Stars.Space osiągnęła niezwykły sukces w emisji akcji! Osiągnęliśmy galaktyczną kwotę 4,55 miliona złotych – jest to obecnie największa zebrana kwota, dzięki equity crowdfundingowi w Polsce. Niezmiennie udoskonalamy nasz model działania, aby być w czołówce najbardziej efektywnych firm na rynku kosmetycznym. Dziękujemy za zaufanie wszystkim inwestorom!

4,5 mln

złotych

wykres