Stars from the stars

stars.space

Stars from the stars

Czyli prawdziwe Gwiazdy Pielęgnacji współtworzone przez największe Gwiazdy Internetu! W każdym sezonie nieziemsko naturalną pielęgnację razem z nami tworzy i promuje ponad 100 influencerów. Stars from the stars to również globalny koncept kosmetyczny dostosowany nie tylko do trendów na rynku polskim, lecz także doskonale adaptowalny na rynki światowe.

Our cosmic story

W świetlistej galaktyce na Planecie Świadomej Pielęgnacji powstały nieziemskie formuły, bogate w kamień księżycowy i inne naturalne, wegańskie składniki najlepszej jakości.

Sprowadzają je do nas GWIAZDY, by każdy sięgnąć po swój własny kawałek kosmosu i poczuć efekty z prędkością światła.

SEZON 1 to kosmiczne serie do włosów i ciała, oparte na niezwykłym składniku – kamieniu księżycowym. Premiera sezonu obejmuje współpracę z topowymi influencerami w innowacyjnych formatach promocyjnych.

Our cosmic story
Zadbaj o swoje ciało Zadbaj o swoje ciało
stars

Zadbaj o swoje ciało

Zasługujesz na wszystko, co najlepsze! Podaruj swojej skórze najlepszą we wszechświecie, naturalną, wegańską pielęgnację!

zobacz więcej
stars

Świadoma pielęgnacja włosów

Wyrusz z nami w podróż po najpiękniejsze włosy w całej galaktyce! Na naszej Planecie Świadomej Pielęgnacji dowiesz się, czym jest OMO, jak zapewnić włosom równowagę PEH oraz jak najlepiej zadbać o skórę głowy.

Zobacz więcej
Świadoma pielęgnacja włosów Świadoma pielęgnacja włosów
Globalna marka kosmetyczna

Globalna marka kosmetyczna

Stars from the Stars to marka inspirowana najgorętszymi trendami Tiktoka. Jej profil to nowa jakość na tej platformie social mediowej – kosmiczna planeta, na której poznajemy tajniki świadomej, naturalnej pielęgnacji na wyciągnięcie ręki. To wszechświat dbania o siebie w duchu body positive, akceptacji i dobrej zabawy w towarzystwie największych gwiazd. To nowa, księżycowa przestrzeń, w której każdy może zostać gwiazdą!

Rozpocznij z nami misję podboju pielęgnacyjnego wszechświata!

Jaka jest nasza kosmiczna pielęgnacja?

Rozpocznij z nami misję podboju pielęgnacyjnego wszechświata!
Naturalna

Produkty zawierają min. 9% składników pochodzenia naturalnego.

Wegańska

Formuły posiadają prestiżowy certyfikat Vegan Society.

Bezpieczna

Odpowiednia dla zagubionych i początkujących, kosmetycznych kosmonautów.

Rekord polskiego Crowdfundingu

Spółka Stars.Space osiągnęła niezwykły sukces w emisji akcji! Osiągnęliśmy galaktyczną kwotę 4,55 miliona złotych – jest to obecnie największa zebrana kwota, dzięki equity crowdfundingowi w Polsce. Niezmiennie udoskonalamy nasz model działania, aby być w czołówce najbardziej efektywnych firm na rynku kosmetycznym. Dziękujemy za zaufanie wszystkim inwestorom!

4,5 mln

złotych

wykres