stars.space

15.10.2021

Wysokie wyniki produktów stars from the stars od pierwszych dni sprzedaży

Wysokie wyniki produktów Stars from The Stars od pierwszych dni sprzedaży

W sieci drogerii Rossmann jest już dostępny cały asortyment produktów nowej influencerskiej marki Stars from The Stars. Od pierwszych dni sprzedaży gwiezdne produkty cieszą się niesamowitym powodzeniem, co widać po opustoszałych półkach i doskonałych opiniach na merytorycznych grupach skupiających fanów świadomej pielęgnacji włosów.

– Robimy wszystko, by jak najszybciej na bieżąco uzupełniać braki w wykupionym asortymencie i zachować efektywny łańcuch dostaw – mówi Maciej Zegarski, Prezes Stars.space.

Największym powodzeniem jak na razie cieszy się aktywator skrętu bez spłukiwania oraz żel do stylizacji fal i loków. Klientki chwalą produkty za dobry skład, skuteczne działanie i piękne zapachy.

Rekord polskiego Crowdfundingu

Spółka Stars.Space osiągnęła niezwykły sukces w emisji akcji! Osiągnęliśmy galaktyczną kwotę 4,55 miliona złotych – jest to obecnie największa zebrana kwota, dzięki equity crowdfundingowi w Polsce. Niezmiennie udoskonalamy nasz model działania, aby być w czołówce najbardziej efektywnych firm na rynku kosmetycznym. Dziękujemy za zaufanie wszystkim inwestorom!

4,5 mln

złotych

wykres